wtorek, 30 października 2012

Post .

Cześć , dzisiaj króciutko bo chcę was tylko przeprosić za wczoraj , poniosło mnie . Tylko , że trudno mi jest patrzeć każdego dnia , że nie ma żadnych nowych postów . Zastanawiałam się czy nie założyć drugiego bloga , nie o simsach , tylko zupełnie o czymś innym , ale jest to za duże ryzyko myślenia o porzuceniu tego . Za wielka obawa , że już tego bloga nie będę chciała , za wielka strata .

Bay . 

6 komentarzy:

 1. Zostań !
  Od grudnia, przynajmniej u mnie się wszystko zmieni :) Dziś ok.15 było widac jak się blog zmieni, nowy nagłowek, nowe strony i po raz pierwszy będzie po polsku i angielsku :) Pozostało mi fajne tło do znalezienia. A Ciebie zapraszam do obserwatorów oraz komentowania na: http://karaoke-greatfun.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ejejejej , ja nie miałam i nie mam najmniejszej myśli żeby odejść , chodziło o to , że gdybym założyła drugiego bloga to miałabym do siebie pretensje , że o tego nie dbałabym tak jak wcześniej , lub miałabym za wiele dręczonych myśli na ten temat .
   W każdym razie nie mam zamiaru odchodzić :)

   Usuń
  2. Cieszę się ! :D
   Jak Ci sie podoba drugi blog??

   Na SimNEWS widac już drobne zmiany, jak Ci sie podobaja?

   Usuń
 2. Jezus Maria , NA SimNEWS jest bosko *.*

  a i jeszcze co do drugiego bloga , nie chcę cię obrazić czy coś , ale nie kręci mnie karaoke itp , aczkolwiek jeżeli chodzi o wygląd też mi się bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń