czwartek, 25 kwietnia 2013

Konkurs #2

Hej ;*
Sporo czasu minęło od ostatniego konkursu, więc ogłaszam nowy. Niestety zawiodę was tym, że nagrody będą dosyć skromne, ale sama satysfakcja ze zajęcia pierwszego miejsca jest równie dobrą nagrodą, prawda? Oczywiście będą nagrody, nie mówię, że nie. Tylko, że skromniejsze niż ostatnio. Temat konkursu brzmi "Simowy odpoczynek". Opcji jest na prawdę wiele. Może to być dziecko huśtające się. Może to być młody dorosły drzemiący na leżaku. Może to być simka na spacerze z psem. Zależy co kto lubi.
Właściwie to tematyki są dwie dowolne, "Simowy odpoczynek" i "Simowa rozrywka", bo spacer z psem to pewna forma rozrywki i odpoczynku ;).
Można zrobić oby dwie tematyki, a można jedną. Ważne, aby zdjęcia, które do mnie trafią miały w sobie "to coś". Wystarczy odpowiednia chwila, jedna sekunda i jest! Zdjęcie może być ulepszone, ale tak, aby cały czas było wraz z simem.
Co do ilości zdjęć, to nie mam ograniczeń. Wysyłajcie je na adres e-mail likesimsiara@wp.pl . Czyli jak poprzednio. Termin do kiedy można wysyłać zdjęcia to 28 maj. Macie miesiąc i parę dni na oddanie zdjęć.
Co do nagród:
1 MIEJSCE: Dodanie zakładki do bloga o zwycięzcy, która będzie na blogu przez miesiąc. Dyplom. Wybranie tematu dwóch kolejnych notatek. Logo/ pseudonim / imię wyświetlane w postach przez tydzień.
2 MIEJSCE: Dyplom. Stworzenie własnej notki, opublikowanej później na blogu. Logo/ pseudonim/ imię wyświetlane przez 5 dni na blogu.
3 MIEJSCE: Dyplom. Wybranie tematu jednej notki. Logo/ pseudonim/ imię wyświetlane przez 3 dni na blogu.
No to na tyle z nagród. Oprócz tego każdy kto weźmie udział w konkursie otrzyma podziękowanie za udział oraz ewentualne wyróżnienie. Mam nadzieję, że dużo osób weźmie udział i że będą same piękne prace. Liczę na was i wasze pomysły.
Dodam jeszcze, że zdjęcia mogą być robione w The Sims 3 oraz The Sims 2. Jeśli o czymś nie wspomniałam lub chcecie wiedzieć coś dodatkowo to w komentarzach lub na e-mail pisać pytania, wątki itd.
Zrobiłam także zapowiedź konkursu. Jeśli ktoś ma ochotę może udostępnić u siebie tę zapowiedź. Ale nie naciskam :).

Mam jeszcze dla was mini konkurs. Dokładniej to imię na nowego członka rodziny Jeans. Po ślubie Jamie i Jay'a na pewno dziecko się pojawi. Tak więc puki nie podjęłam decyzji możecie podawać swoje pomysły :>.
Bay ;* 
POGRYWAJ Z KONKURSAMI!

11 komentarzy:

 1. Biorę udział :o Poslę pracę w maju bo akutlanie.. mam problemy zdrowotne, rodzinne, techniczne i wgle wszystkie jakie są tylko mozliwe :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę że wezmę udział ale to nie pewne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pewna, że wezmę udział :) Właśnie czekałam na jakikolwiek konkurs, więc jakby nie patrzeć spadłaś mi z nieba z tym pomysłem. Mam tylko nadzieję, że simsy będą mi działały tak jak powinny :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wezmę udział w tym ko0nkursie, prześlę zdjęcia jakoś na początku maja :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Prace wysłane - daj znać czy doszło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się, jakby co piszę z konta kolegi, bo ja nie mam konta na google. E-mail z którego przysyłam zdjęcia to weronika396@wp.pl, a blog to jakby co weronika396.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja się zgłaszam ;) Zdjęcia z mojego bloga posyłam :P

  OdpowiedzUsuń