sobota, 25 maja 2013

Urodzinki!

Cześć :*
Co prawda urodziny bloga były przedwczoraj, ale jak sami wiecie nie miałam możliwości napisania notki, więc piszę dzisiaj. Baaaaaardzo wam dziękuję za ten rok i dwa dni ♥. To dla mnie dużo znaczy dlatego, że od początku bałam się, że nikt nie będzie czytał tego bloga. Pewnie domyślacie się, że początki zawsze są trudne? Nie miałam okazji nic przygotować, ale dzisiaj bardzo możliwe, że pogram i w TS3 i w TS2. Co oznacza sesyjki.
Jak zauważyliście zmieniłam wygląd bloga. Myślę, że zostanie na dłużej. Lecz nie wiem czy wy wiecie, że ten aktualny wygląd, to był pierwszy tego bloga <3. Dopracowałam go troszeczkę. No to pora na statystyki i na coś co być może zauważyliście. Mianowicie to, że usuwam blogi z listy najwspanialszych, które się zamknęły lub nie pisały od 3 miesięcy. Jeśli napiszą znowu to wracają z powrotem na listę. Mam nadzieję, że rozumiecie to i nie macie mi tego za złe.
STATYSTYKI:

Wyświetlenia:
11, 415

Obserwatorzy:
38

Posty:
241

Komentarze:
1037

Konkursy:
2

Obserwowane blogi:
46

Udziały w konkursach:
3 lub 4

No myślę, że to już wszystko jeśli chodzi o statystyki jeśli chcecie zapytać o coś jeszcze to w komentarzach lub na e-maila. Specjalnie w tym poście możecie się polecać, polecać przyjaciół czy coś w tym stylu.
Konkurs jak wiecie trwa do 28 maja, a wyniki pojawią się 30 maja lub 31 maja. Macie jeszcze dwa dni na wysłanie/ dosłanie prac.
Mam dla was parę obrazków. Może przywołają wam wspomnienia z blogiem? :*
OBRAZKI:Jest jeszcze tego dużo więcej, ale to chyba wystarczy? Każdy może sobie zobaczyć indywidualnie każdy post. Jednak jest taki jeden, który znaczy dla mnie bardzo wiele. Pewnie domyślacie się jaki i dlaczego.
Może i nie miał sensu jak teraz go czytam i najchętniej bym go zmieniła, ale od tego jednego posta wszystko się zaczęło. Później pojawiły się osoby, które zaczęły mnie motywować do dalszej pracy, a byłam o krok od usunięcia bloga. Te osoby wydaje mi się, że o tym wiedzą ;*. To już koniec urodzinowego posta, ale pamiętajcie o sesjach :).
SIMKA, SIMSIARA A JAK INACZEJ? ♥

8 komentarzy:

 1. Ola prosze poleć ------> http://bodziuandikea.blogspot.com/
  Chcemy zrobić konkurs, ale jest tylko jedno zgłoszenie :< /Grzybekk

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację i życzę dalszych sukcesów na tym świetnym blogu, nie poddawaj się! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! <3 :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak. Początki są trudne i zawsze boimy się, że nikt naszego bloga nie będzie czytał, albo, że będzie go czytała tylko jedna osoba. Ale potem, jak sama się przekonałaś, jest coraz lepiej.
  Tak jak wyżej gratuluję i życzę dalszych sukcesów oraz żebyś dostawała same konkretne i pozytywne komentarze. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę samych sukcesów :3 i gratuluję postępów :d

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wytrwałosci! Niewiele bloggerów utrzymuje blog tak długo :C Życzę kolejnego roku i jeszcze większych sukcesów! : *

  OdpowiedzUsuń
 7. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEEEGO! <3 Gratuluję Ci tylu wejść i komentarzy. Zdjęcia świetne<3

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuje wszystkim za miłe słowa! :*

  OdpowiedzUsuń