poniedziałek, 3 czerwca 2013

Pomysł na notkę od VEVO, 1.

Hej ;*
Tą notkę piszę już ja :). Mam ostatnio wenę na pisanie notek. Jeszcze dziś może pojawić się jakaś kolejna notka.Tematem tej jest dodatek Rajska Wyspa. Jest to pomysł od VEVO na notkę c:. Każdemu przyda się trochę informacji, prawda?
Zacznę od tego, że premiera to 27 czerwiec, tego roku.
Opis na thesims.com:
Twoich Simów czekają nowe przygody na słonecznych wybrzeżach i we lśniących wodach wyspiarskiego raju! Od zwiedzania tropikalnych wysp, do budowy pięciogwiazdkowego kurortu – Twoi Simowie mogą wyruszyć w niezapomnianą podróż albo znaleźć swój nowy dom w tym utopijnym otoczeniu. Wilki morskie mogą stanąć za sterami w pełni konfigurowalnych pływających domów i żeglować między wyspami! Jeśli Twoi Simowie wolą przebywać pod wodą niż na jej powierzchni, mogą pływać z rurką lub nurkować w oceanie. Kto wie, może odkryją zatopiony skarb albo zaprzyjaźnią się z syreną?! Dzięki innowacyjnym cechom do tej pory niespotykanym w serii The Sims na PC oraz światu pełnemu nowych możliwości na lądzie i w morzu Twoi Simowie będą cieszyli się swoim własnym wyspiarskim rajem.

W rajskiej wyspie będzie dużo możliwości. Będzie można być ratownikiem na plaży, posiadać własny kurort, a nawet mieć dom pływający na wodzie! Czy to nie wspaniałe? W końcu możemy oderwać się od simowej "klasyki" i spróbować mieszkania na wodzie. Będzie także możliwość nurkowania i poznawania nowych tajemniczych wysp, badania mórz. Tylko strzeżcie się przed rekinami i innymi wodnymi stworami. Producent gry sam się przekonał, że lepiej się pilnować.
Jeśli ktoś zamówił edycję limitowaną, lub będzie szczęściarzem i znajdzie gdzieś na półce sklepowej to otrzyma "Zestaw rozbitka". Jeżeli łódź rozbije ci się gdzieś na bezludnej wyspie i nie masz jak wrócić jesteś po prostu uziemiona/ny. W przetrwaniu pomoże ci zestaw rozbitka. Nie jest to ekskluzywny zestaw z wannami, luxusowymi łóżkami, ale za to wiesz, że nie zginiesz, co najmniej przez dwa dni xd.
Oprócz pływającego domu, możemy posiadać również zwykłą łódkę, wodną motorówkę itd. Więc jeśli nie chcesz pływać po morzu swoim domem to możesz zakupić sobie np. łódź i w taki sposób zwiedzać morze, ale nie zapomnij, że możesz również nurkować i.... zostać zjedzonym przez wodnego potwora.
Lecz morze nie kryje tylko wodnych potworów. Kryje też dużo rybek i syrenki. Na początku nie było pewne czy to o syrenach jest prawdą, ale na końcu trailera widać płynącą syrenkę. Więc jest to już pewne. Osobiście nie wiem tylko czy będzie można być syreną, ale wydaje mi się, że tak. W takim razie jeśli tak to fani nadnaturalnych istot powinni być zadowoleni.

I na koniec trochę fotek :>
Mam nadzieję, że trochę się dowiedzieliście o tym dodatku i że ten post wam się podobał. Osobiście bardzo wyczekuje tego dodatku. Na koniec jeszcze dodam, że będzie można też przeprowadzać się do innego miasta bez modu! Koszt będzie wynosić 20.000 simelonów. Wiem to stąd. Tu jest też dużo informacji :)
Bay ;*
POGRYWAJ Z ŻYCIEM!
W konkursie:
1 miejsce: Usagi, VEVO
2 miejsce: Choco, Wojtek
3 miejsce: Rickley, Simka, Silver Blue

6 komentarzy:

 1. Dzięki za informacje. Ale moj mod szlag trafił:D Super avatar nowy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co i Dzięki :p
   Spróbuj jeszcze raz pobrać ten mod :)

   Usuń
 2. Bardzo fajny post ;>
  Zakochałem się w tym dodatku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny awek - zgadzam się z VEVO :)
  Fajny post ^^

  OdpowiedzUsuń