niedziela, 2 lutego 2014

Dość mam tego bloga.

Hej hej
Oczywiście po raz kolejny was zawiodłam, wyniki miały się pojawić 25 stycznia, a mamy 2 lutego i nadal wyników nie ma. Na szczęście dzisiaj wybawiam niecierpliwych i cierpliwych z niepewności. Niestety muszę wam się poskarżyć, że jakoś mam dość tego bloga, nie wiem czemu, ale może ociupinkę ma właśnie w tym swój udział konkurs (oczywiście nie mówię o osobach które wysłały pracę). No, ale i tak nie wiem już co pisać, cały czas albo narzekam, albo obiecuję, że coś się pojawi i co? Jak zwykle nie dotrzymuje słowa. To mnie strasznie denerwuje, ale nie potrafię tego zmienić. Tak więc uprzedzam, że notki mogą się pojawić albo 5 razy dziennie, albo wcale przez 2 tygodnie. Może to się zmieni, a może nie. Pożyjemy, zobaczymy. 
Pomimo, że i tak prace wysłały tylko dwie osoby to i tak musiałam zrobić kategorie, więc chyba wiecie co to oznacza.
KATEGORIE: WAKACJE, WIDOKI, ODPOCZYNEK
PIERWSZE MIEJSCE: AVALON! (dawniej: Simka)
GRATULACJE!

KATEGORIE: MODELKI, ZAKOCHANI, POSE PLAYER
PIERWSZE MIEJSCE: CONAIE KINNEY!
GRATULACJE!

Mam nadzieję, że każdemu to pasuje, zakładki pojawią się wkrótce, decyzja nie była trudna, GRATULACJE KOCHANE!
Bay ;*

8 komentarzy:

 1. Ja też na razie nie dodaję nic u siebie na simowym blogu, bo jakoś odechciało mi się grać, ale nie kasuję bloga, bo wiem, że do niego wrócę. Kiedy? Nie wiem, więc się nie przejmuj, bo nawet najlepszym zdażają się słabsze momenty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję oraz gratuluję także Conaie Kinney :) No i znam to doskonale.. brak weny itp. Ale cóż.. jakoś nagle dostałam olśnienia i pracuję nad nowym fotostory :P Każdy ma takie okresy gdy nic się nie chce.. także to doskonale rozumiem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne Simki i zdjęcia <3 cudo <3
  Hah, też przez to samo przechodziłem :3 dlatego, nauczyłem się, aby zapowiadać coś kiedy jest to na końcowych etapach przygotowań czy realizacji. :))
  Pozdrawiam,
  Wojtek z Moon Sims

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem cię. :< Mnie też ostatnio nie chce się nic, kompletnie. Były ferie, a ja w simy zagrałam tylko raz. Ale tą niechęć tłumaczę sobie szkołą, szarą, brudną zimą... Mimo wszystko, mam nadzieję, że nie odejdziesz z bloga. c: Tak dużo siebie w niego włożyłaś. tyle czasu, tyle pasji. Daj sobie czas, a może znów powróci ci chęć, żeby się czymś z nami podzielić. ^^ Najważniejsze to nie zmuszać się do tego, bo tak tylko zabijamy ochotę.
  Dziękuję bardzo za nagrodę, gratuluję Avalon! Cudowne fotki! Takie radosne! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurcze, wszystkim odechciewa się prowadzić bloga :'c Ale rozumiem Cię, bo ja też to teraz przeżywam.
  Śliczne prace <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję ;) Piękny blog, obserwuję ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Twój blog jest fajny, nie opuszczaj nas =(

  OdpowiedzUsuń