sobota, 21 czerwca 2014

Bardzo spóźniona impreza urodzinowa.

Witajcie koteczki
Dokładnie miesiąc temu dałam wam znak życia. Niektórzy zdążyli już zauważyć przypływ mojej obecności. Nieoficjalnie wracam do blogowania :)
___________
Bardzo mi głupio, bo zapomniałam urządzić urodzinowej imprezki! Otóż to 23 maja tego roku blog obchodził swoje już 2 urodzinki! Ja z dość dużym opóźnieniem (prawie miesiąc) z przeprosinami urządzam małą imprezkę dzisiaj :)
Na początku chcę poprzypominać wam i sobie co wydarzyło się przez te dwa lata. Z pewnością ważnymi momentami na blogu były konkursy, dlatego jeszcze raz ujrzymy zwycięzców.
Konkurs #1
I miejsce otrzymał BranQ ♦3.

Konkurs #2
W kategorii "Simowa Rozrywka" I miejsce otrzymała Usagi.
Natomiast w kategorii "Simowy Wypoczynek" I miejsce otrzymał VEVO.

Konkurs #3
"Wakacje, odpoczynek, widoki" w tej kategorii Avalon otrzymała I miejsce.
"Modele, zakochani" za uwzględnienie tych rzeczy Conaie Kinney otrzymała I miejsce.
Ciekawa jestem kto zostanie zwycięzcą 4 konkursu, który będzie miał nazwę "Czas na imprezę". Cierpliwie czekać, bo szczegóły już niedługo!
Wracając do wspominania, na pewno warto też pamiętać sesje te bardziej i mniej udane jak i rodzinę Jeans, bo w końcu ona jak na razie najdłużej królowała na blogu.No cóż mam nadzieję, że jeszcze będę miała co wspominać za rok i za dwa lata.... Kolejnym punktem imprezy są obrazki. Może nie są jakieś świetne, ale są. Zdjęcia pochodzą z sesji z różnych blogów.


To by było na tyle z obrazków. Teraz, jak na imprezę przystało downloady. Jeśli coś wam się podoba wystarczy kilka klików.
Mam nadzieję, że coś wam przypadło do gustu. W tym momencie powinnam była dać jakąś rodzinkę, ale z racji takiej, że nie wiedziałam którą wybrać w końcu nie zrobiłam nic. Lecz żeby wam to wynagrodzić sami wybierzcie kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnym poście. Mroczne dusze, Herondale czy może kogoś nowego?
Teraz kiedy już zbliżamy się ku końcowi imprezy chciałabym wam bardzo podziękować. Za wszystkie obserwacje, za komentarze pozytywne i negatywne, za wyświetlenia, za wielkie wsparcie i za tą cudowną atmosferę, której by nie było gdyby nie wy i ta jedna gra. Dziękuję.
W tym momencie blog ma 72 obserwatorów, 32984 wyświetlenia i 297 postów.
Mam nadzieję, że się podobało. Na tym kończę.
POGRYWAJ Z ŻYCIEM!

10 komentarzy:

 1. Śliczne sesje, a te obrazki.. awwww! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Sto lat,dwieście lat<3
  Obrazki są naaaaaaaaaaprawdę piękne ^_^
  Z downloadów większość mam ale czego nie mam to ściągnę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No, fajnie, że wreszcie wracasz. :D
  Nowy konkurs? Super, tym razem postaram się wziąć udział! ^^
  Co do następnej notki... Wstaw rodzinkę, którą będziesz chciała, ale od siebie dodam, że chętnie zobaczyłabym Herondale'ów. ;3

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że mi się 4 szybko nie odwidzi bo do 3 już się nie cofnę, ale zobaczymy jak będzie ;) Gratuluję wytrwania! Gdybym nie skasował simpassion świętowałbym z Tobą ;) I moje stare zdjęcie :) Miło powspominać. Teraz będziemy oczekowali 3 roczku, a Ty na pewno będziesz nam umilała czas postami :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo, wracasz? ^^ Blogowi życzę 100 lat no i Tobie wytrwałości w prowadzeniu go :). Downloady są śliczne, te domki mi się najbardziej podobają (:

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak piszę ten komentarz są równo 2 lata, a więc sto lat dużo postów i jeszcze więcej czytalnników :3 !!
  Świetne sesje i downloady (na pewno się przydadzą !)
  Czekam na kolejny post i konkurs ! :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Równo 2 lata i miesiąc :p

   Usuń
  2. sorka zapomniałam o tym że to czerwiec a nie maj :l

   Usuń
  3. Oj tam, czas szybko leci kochana :)

   Usuń