sobota, 22 grudnia 2012

Nowy rok, nowe postanowienia ;3

Lama :*
Dzisiaj już pisałam notkę tylko, że po północy i nie wiem czemu oznaczyło mi na 21 grudnia :). Na nowy rok wiele zamierzam zmienić, nie tylko na blogu, ale i w simsach.
 Postanowiłam ustawić sobie grafik, więc notki będą pojawiać się systematycznie. Możliwe, że nie w każdy dzień, ale postaram się wszystko ułożyć. Jest też jedna sprawa dotycząca gry The Sims 3. Mam pewne problemy dotyczące gry, które bardzo mnie denerwują i irytują. Sama nie znam przyczyny i nie mam zamiaru bawić się w poszukiwanie jej. Pomimo, że Anitą gra mi się świetnie bo już simowe 3 tygodnie i 2 dni, to jednak myślę, że podjęłam słuszną decyzję. Mianowicie, odinstaluję wszystko co związane z Sims 3, a później zainstaluję jeszcze raz, jednak wszystko zostanie skasowane i Anity już nie będzie. Zamierzam zacząć wszystko od nowa :3. Nie wiem czy mi się to uda, ale będę starać się robić wszystko co w mojej mocy, aby było dobrze :).
Chciałabym polecić wam konkurs, który trwa na tym blogu :D. Sama wezmę w nim udział, ale moje zdjęcia nie są zbyt dobre, wasze jeżeli się zdecydujecie (do czego zachęcam) będą na pewno lepsze :)
Pojawiają się kolejne plotki, a nawet zdjęcia. Czego? Oczywiście nowego dodatku!
Czy to ta niespodzianka od EA i Maxis? :D
8 Sty. 2013
Bisty ten koczek *.*
(żródło SimNEWS, od DOTSim)

I jeszcze screen ode mnie, jest ich mnóstwo w sieci, ale wolałam zrobić sama :)
Od razu widać telefon, który nie przypomina tego z wyposażenia :D
Czekamy, czekamy na tą konferencję, przynajmniej ja czekam ;)

I na koniec jeszcze trochę Anity ;p
Budujemy IGLOO ;p
I ten piruecik ;d
To na tyle, przypominam o konkursie ;3
Bay ;*
Drugie miejsce Evo :).
Trzecie miejsce Elaine, Eventhh :).
POGRYWAJ Z ŻYCIEM!

4 komentarze:

 1. Fajnie :)
  Ja po Nowym Roku planuję konkurs o 1000 SP, liczę na Twój udział kochana :) Nie będzie on trudny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już się nie mogę doczekać gdy zainstaluję The Sims 3 ^^ Po za tym myślę, że ten dodatek jest jak najbardziej "realny". A i mam prośbę. Zrobisz konkurs :D ? Bo nie miałam Simsów a bardzo bym chciała wziąć udział w jakimś w najbliższych dniach ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Na razie nie planuję żadnych konkursów, bo jeżeli wiesz to u mnie dopiero co konkurs się zakończył ;) Dopiero gdy 16 stycznia z opisu zniknie informacja o konkursie to mogę ewentualnie zrobić jakiś konkurs, ale nie bądź smutna, bo na http://champagnesims.blogspot.com/ jest właśnie konkurs :). Zachęcam też do dodania się do obserwatorów :)

  OdpowiedzUsuń