niedziela, 6 lipca 2014

Konkurs #4

Cześć :)
Uprzedzałam, że w końcu nadejdzie 4 konkurs. Tak więc z racji tego, że są wakacje i mamy teraz dużo wolnego czasu na pewno znajdziecie kilka chwil na zrobienie paru fotek na konkurs.
Inspirując się trochę poprzednimi konkursami stworzyłam ten pt."Wszystko czego dusza zapragnie". Macie w nim przedstawić siebie, o co dokładnie chodzi? Chodzi tutaj o to abyście przedstawili swoje marzenia, uczucia, pragnienia. Przykładowo ktoś marzy o studiach biznesowych, przedstawi to na zdjęciu w taki sposób w jakim to sobie wyobraża, jedni kochają imprezy, drudzy opalanie, zajmowanie się dziećmi. Po prostu wszystko czego dusza zapragnie :)
Formalności. Jak zwykle nie daję limitów zdjęć, mogą być one przedstawione w każdej części gry. Mogą być trochę "upiększone", byle by nie przesadnie. Prace przesyłajcie na e-mail likesimsiara@wp.pl, do 10 sierpnia. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania pisać w komentarzach lub na e-mail, ewentualnie w zakładce konkursy.
Skoro konkurs muszą być też nagrody.
I miejsce - Najładniejsze zdjęcie (jeśli będzie kilka) będzie nagłówkiem bloga na czas nieokreślony*, własna zakładka na blogu, zrobienie własnej notki, wybranie tematu 3 kolejnych notek, dyplom, imię/nick wyświetlany na blogu przez tydzień.
II miejsce - Udostępnienie na blogu sima**, własna notka, wybranie tematu 2 notek, dyplom, imię/nick wyświetlany na blogu przez tydzień.
III miejsce - własna notka, wybranie tematu 1 notki, dyplom, imię/nick wyświetlany na blogu przez tydzień.
IV miejsce*** - dyplom.
Wytłumaczenia;
* - Jeśli będą dwa miejsca I, to przez kilka miesięcy będzie jeden nagłówek, a później drugi. Tylko ani mi się ważyć pisać nazwy bloga na zdjęciu. Wyślę e-maila do zwycięzcy tak aby przerobił zdjęcie według uznania, lub jeśli nie będzie chciał sama przerobię.
** -  Mianowicie ktoś kto zajmie drugie miejsce będzie miał możliwość udostępnienia tu swojego sima, lub sima który mu się spodobał z bloga do pobrania. Szczegóły wyślę bezpośrednio.
*** - IV miejsce zajmie każdy, który nie znalazł się w pierwszej III, nie chcę robić wyróżnień. Zawsze miło jest jednak mieć któreś to miejsce, nawet to IV.
_______________
To by było na tyle odnośnie konkursu, jakby pojawiły się pytania patrz ostatnie zdanie, akapit 3. Teraz chcę was tylko uprzedzić, że od 11 do 27 mnie nie będzie więc notki się nie będą pojawiać. To do następnej notki ;)
POGRYWAJ Z ŻYCIEM!

9 komentarzy:

 1. bardzo możliwe, że wezmę udział :D mam już nawet pomysł :') mam tylko pytanie, czy na zdjęciu może być jakiś śmieszny podpis?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a podpisać się? np. małymi literkami w jakimś rogu

   Usuń
 2. Poważnie się zastanawiam czy nie wziąć udziału, tylko pomysłu brak :c Ale, ja się jeszcze postaram! XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy temat... Myślę, że wezmę udział. Jedyną rzeczą, która mogłaby mnie do tego odwieść, to awaria komputera/gry (odpukać DDD:). Temat jest mi ostatnio dość bliski. :') Mam tylko nadzieję, że znajdę w necie odpowiednie CC, bo może być ciężko. XD

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł na konkursu :) postaram się wziąć udział ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Hymm, myślę że wezmę udział ale mam jedno pytanie: Temat może każdy byle na temat marzeń, pragnień?

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny temat konkursu, na pewno wezmę udział w tym konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny temat, jeśli znajdę chwilę to wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń