wtorek, 5 sierpnia 2014

Oficjalne zamknięcie bloga.

Cześć kochani
Piszę do was z może smutną dla niektórych wiadomością. Zamykam bloga. To już jest ostateczna decyzja, a myślałam nad nią dość długo. Nie potrafię już pisać jak kiedyś. Nie mam już tego zapału, tej energii do pisania. Ta codzienna rutyna pisania była mi bardzo bliska, ale z czasem przestała.
Co do konkursu... Teoretycznie zostało jeszcze 5 dni do końca, ale konkurs ogłosiłam 6 lipca, a otrzymałam dopiero 1 pracę, za którą bardzo dziękuję Cassey, możesz czuć się jak zwycięzca.


Dziękuję wam za te 2 lata i 2 miesiące. Ten czas wiele dla mnie znaczył. Dziękuję za 76 obserwatorów, 35196 wyświetleń i za motywacje do napisania dokładnie 300 notek. Dziękuję za wszystkie pozytywne i negatywne komentarze. Dziękuję za to, że po prostu byliście częścią tego bloga.
Nie usuwam bloga, może komuś coś się kiedyś stąd przyda.
Żegnajcie!
POGRYWAJ Z ŻYCIEM!

7 komentarzy:

 1. Wielka szkoda, że odchodzisz :"c Dwa lata to szmat czasu, teraz się boję że ja po takim czasie też stracę chęć do pisania :'| Wciąż mam cichutką nadzieję, że kiedyś postanowisz wrócić!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka szkoda, Olu! Będzie nam Ciebie bardzo brakowało, wiesz? ;c Liczę, że jeszcze wrócisz, choćby po roku, czy jeszcze dłuższym czasie nieobecności.
  Pozdrawiam, kochana. c':

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieeeeeee:( Smutno będzie, że odchodzisz! Mam nadzieję, że kiedyś wrócisz<3

  OdpowiedzUsuń
 4. Serio? Myślałam, że już zostaniesz... Naprawdę trochę szkoda. D:
  Co do konkursu - ja nadal pamiętam, miałam zamiar zrobić pracę i wysłać w ciągu kilku dni. ;) No ale w takiej sytuacji rozumiem, że wszystko jest odwołane? D:
  Myślę, że kiedyś zatęsknisz i wrócisz. ;D Może po dłuższej przerwie, ale jednak. :3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojejć ;c Ale może kiedyś wrócisz? Ja poczekam, mogę dlugo czekać. Szkoda, że tak mało osób (1 xdd) wzięło udział w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wracam z wakacji a tu OJEJ :( no cóż żegnaj kochana z naszej blogosfery ♥ Na prawdę szkoda

  OdpowiedzUsuń