wtorek, 17 lipca 2012

Pokolenia


Dzień dobry ! 

Na początku chciałabym podziękować blogerą "Evo" i "Majka" , gdybyście nie napisali tak wspaniałych blogów , mój by nie powstał  i komentarz Majki też mnie zmotywował . Gdyby nie ty być może bloga by już nie było : )
Dziękuję : ) 

Ach te dzisiejsze Pokolenia !

Jak już widać , Pokolenia wychodzą z rodzinnego cienia . Nie chowają się za mamusią ; ) . Chcesz wiedzieć co robią ? To ty zadecydujesz ! Może ? Bawią się w domku na drzewie , płatają psikusy , bawią się z wymyślonym przyjacielem ? Chyba , że twoje małe dziecko , już wcale nie jest takie małe i wychowuje własne dzieci kiedy ty , chodzisz o lasce . Być może jesteś tak wysportowany , że wozisz swoje wnuczęta w wuzku ? 

To wszystko jest możliwe w dodatku Pokolenia ! Obejrzyj zwiastun to zobaczysz o co chodzi ! ; )

W dodatku pokolenia znajdziesz po raz pierwszy w Sims 3 piętrowe łóżka . Nadają się gdy nie masz za dużo miejsca a masz dwójkę dzieci !

Nie wiadomo co lepsze : D . Czy te wózki , czy wymyślony przyjaciel , a może odbieranie świadectwa ukończenia szkoły po studniówce ? Tego nie ogarniesz w jeden dzień , chyba że twój sim ma tylko 2 dni do zmiany wiekowej : P . Żyj pełnią życia kiedy masz taki dodatkek który daje ci dużo nowych mebli , ubrań , fryzur , ale niestety nie daje miasta : ( . Eee tam , jak w jedym dodatku nie będzie miasta to nic się nie stanie , poradzimy sobie w innych miastach ! O ile chcecie mieć ten dodatek ? Dam jeszcze , ze dwie fotki i SZPADAM :D 
Wymyślony przyjaciel ^^
Kręcone schody ^^Brak komentarzy:

Prześlij komentarz