środa, 25 lipca 2012

Nie z tego świata

To już KONIEC ; (

Szkoda , szybko zleciało , ale to już koniec projektu z dodatkami i akcesoriami , dziś dodaję ostatnią notkę NIE Z TEGO ŚWIATA

Nie z tego świata będą niektórzy Simowie ! ^^

Nie z tego świata to nowy dodatek który będzie miał premierę we wrześniu tego roku . Będzie można w nim być ; wilkołakiem , wróżką , zombie , wampirem i czarodziejem . 

Jak już widzicie z The Sims 3 Nie z tego świata będzie upiornie . A co dopiero w nowym mieście  Moonlight Falls , gdzie każdej nocy dzieją się dziwne rzeczy ?! EA po prostu zaszalało , no bo czym żywią się Zombie ? Podobno Simami :O , nawet Zombie może zjeść go w całego <twojego Sima> . Nie boisz się ? Nie masz czego gdy będziesz mieć rośliny chroniące przed atakiem dziwnych Stworów .
Co do wampirów , opcja przemienienia Sima w wampira była możliwa już w Po Zmroku , ale teraz to nie są zwykłe wampiry tylko wampiry doskonałe . 
Tak będzie wyglądał znaczek NZTŚ <patrz niżej>
Niektórzy pewnie spodziewali się czegoś więcej . Tylko chyba do szczęścia wam to niepotrzebne ;] . Za dużo nie będę mówić na temat tego dodatku bo sama go nie mam . Przecież premiery jeszcze nie ma . Jak będzie ten dodatek to może powtórzę projekt o Nie z tego świata ; ) .
To na tyle PA ! C: 2 komentarze:

  1. Wspaniały blog wchodzę tu codzennie od dzisiaj na ipodzie
    Ps nie jestem w obsterwatorach bo rodzice nie pozwalają mi założyć konta google lub blogger

    OdpowiedzUsuń