środa, 27 czerwca 2012

Po Zmroku

No to Dzisiaj Po Zmroku ! ♥

Noo ! To na początek zwiastunik Po Zmroku ! ^^
Po Zmroku ' otwiera dużo nowych możliwości . Można być sławnym i mieć 5 poziom sławy <bo tylko tyle jest > a można być wampirem !
Jak być sławnym ? 
Musisz zaprzyjaźnić się z gwiazdą a potem musisz się rozwijać np . Aktorsko , lub zaprzyjaźniaj się ze wszystkimi gwiazdami :D . Możesz także użyć kodu testingcheatsenabled true , później ctrl + shift na skrzynkę pocztową interakcja chcę znać wszystkich i poprawiać sobie relację z gwiazdami na najlepszego przyjaciela potem wroga i znowu przyjaciela i tak w kółko aż dostaniesz wymarzony rezultat . Poprawiać wizerunek możesz sobie też rozdając autografy i robiąc sobie zdjęcia z fanami .  Lecz uważaj na paparazzich bo mogą rozpuścić o tobie nieprzyjemne plotki , ja podpadłam jako ofiara .
Jak być wampirem ?
Musimy się zaprzyjaźnić z wampirem a potem poprosić o przemianę w wampira , nie zawsze zechcę nas przemienić .Wampir musi  żywić się owocem plazmowym  , krwią innego sima i sokiem plazmowym . Unikajcie słońca ... i czosnku ! 
W aplikacji tworzenia sima znajdziemy dużo nowych rzeczy zarówno jak dla dziewczyn i chłopaków , te rzeczy są bardzo fajne ^^  a teraz trochę fotek 
No to na tyle , Bayoo ! ♥

1 komentarz:

  1. Przydatna notka :) Wejdź w projekt i gadżety i tam dodaj mozliwosc dodanie do obsrwatorów to Cię dodam, i siebie dodaj u mnie :)

    OdpowiedzUsuń