wtorek, 19 marca 2013

Plany i nowości ;)

Hej :*
Dobra od razu konkrety. Dzisiaj nie o simsach, tylko o planach blogowych. Notki nie będą się pojawiały regularnie, może raz na dwa dni, może tydzień pod rząd, może trzy razy w tygodniu. Nie wiem, wszystko zależy od czasu.
Co do zakładki projektów domów, to niczego nie jestem pewna. Możliwe, że ich nie będzie z racji tego właśnie, że no nie wiem co może się zdarzyć za 20 minut, za tydzień, za dwa, za trzy dni. W tym okresie mam sporo nauki w sumie. Tu kartkówka z tego, tam sprawdzian z innego. Jeden projekt mam gotowy i to od dawna, ledwo się trzyma i będę musiała go przerysować. Więc na pewno jeden się pojawi. Z resztą uprzedziłam o tym, że będzie się pojawiał raz na dwa tygodnie. Lecz czas tak szybko leci! Zrobię co w mojej mocy :*.
NEWS od Wojtka, który zmienia adres bloga od 23 marca. Uprzedzam was, bo nie wiem czy wejdę w ten dzień na komputer, więc uprzedzam was teraz ;). Nowy adres to simnewstv.blogspot.com .
Pytanie do was. Kogo chcecie w najbliższych notkach? Rodzinę Jeans czy Martens? To nie są jedyne plany na bloga jeśli o to chodzi. O plany. W planach tak jak wcześniej mam:
1. Powrót do The Sims 2.
2. Nie wiem czy robić notkę o filmikach z SimCity? Jeśli chcecie taką notkę proszę uwzględnić to w komentarzu :).
3. Oby dwie rodziny Martens i Jeans na pewno się pojawią.
4. Może notka o pomysłach na rodzinę. Tej decyzji też nie jestem pewna. Podsunęła mi ten pomysł jedna osoba, którą przy okazji pozdrawiam!
5. A co wy byście chcieli? Również proszę o pomysły w komentarzu :)
No to w sumie tyle chciałam wam przekazać, a teraz udanego wieczoru i spokojnej nocy :). O i oczywiście, żeby śnieg się w końcu rozpuścił!
Bay ;*
POGRYWAJ Z ŻYCIEM!

8 komentarzy:

 1. Ooo TS2 jestem za, wymagań co do treści postów nie posiadam także będę się cieszyć z wszystkiego co tutaj zamieścisz i jednym Jeansów poproszę w next poście :P
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czekam na Martensów i Jeansów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeansy !! ;D
  Rób notkę o SC ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja czekam na pomysły na rodzinkę i Martensów ;*

  OdpowiedzUsuń