poniedziałek, 25 marca 2013

Pomysły c;

Witajcie znowu! ;*
Jedna osoba mnie tak jakby prosiła abym zrobiła posta o pomysłach na rodzinę. UWAGA! Potrafię się rozpisać tak, że czasami rzeczy są nieosiągalne w simsach. 

Pomysł 1.
Simowie: 1 simka z cechą nie lubi dzieci.
Rozgrywka: W Sunset Valley (przykładowo) żyła sobie simka wiodła spokojne życie i pracowała w teatrze. Lubiła się rozerwać chodząc na filmy, koncerty, mecze itp. Lubiła pochodzić do spa, spotykać się z przyjaciółmi. Po prostu była rozrywkowa. Było jednak coś czego nie chciała do siebie dopuścić. Posiadania dziecka. Lubiła sobie popić, więc bała się, że pewnego razu zdarzy się wpadka. (Drinki pić można, a z wpadką to chyba każdy wie o co chodzi).  Jej koszmar się niestety spełnił. A parę dni później na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Matka nie zajmowała się dzieckiem w ogóle, dobudowała mu osobny pokój, aby nie słyszeć jak płacze. Ciągle chciała przebywać poza domem. Jednak dziecko w końcu musiało się stać trochę większe. Był to czas kiedy dziecka trzeba było nauczyć między innymi chodzenia. Jednak simka miała to w nosie. Chociaż przyzwyczaiła się już do posiadania dziecka. Tylko często się wkurzała, ale i tak pokochała tą małą istotkę. Nie zawsze o nią dbała, ale nauczyła ją (lub jego) chodzić, mówić itd. Zaczęła zabierać dziecko na spacery. Zmieniła się. Już nie miała cechy nie lubi dzieci, tylko zaczęła być rodzinna! Wkrótce dzieciątko musiało urosnąć. Stało się dzieckiem. I stało się nie znośne. W szkole złe oceny, z mamą zaczęło się kłócić. Simka starała się jak mogła, ale dziecko tego nie doceniało. Po namowach i staraniach Simki dziecko .... ? O dalszych losach zadecydujesz ty jeśli wykorzystasz ten pomysł :)
Pomysł 2.
Simowie: 2 simki, młode dorosłe, oraz 1 sim młody dorosły.
Rozgrywka: Siostry Simowicz (przykładowo) postanowiły zamieszkać gdzieś przy plaży (też przykładowo). Nie chciały mieszkać same. Postanowiły poprosić ich wspólnego przyjaciela do zamieszkania z nimi. Każda z Simek czuła coś do tego Sima. Lecz ten Sim czuł coś do tylko jednej z nich. Jednak pozwolił sobie na flirtowanie z oby dwoma. Oczywiście robił to tak, aby ta druga się niczego nie domyślała. Pewnego razu postanowił być uczciwy. Powiedział jednej z nich o zdradzie. Ta była zaskoczona i bardzo zrozpaczona i smutna. Drugiej też powiedział. Ta po namyśle postanowiła mu wybaczyć. Postanowiła też porozmawiać z siostrą. W ich kontaktach nic się nie zmieniło, nadal się świetnie dogadywały. Ta bez chłopaka postanowiła się wyprowadzić i zacząć życie na nowo. Para również się przeprowadziła do innego miejsca. Tylko kogo losy wybrać? O tym zadecydujesz ty jeśli wybierzesz ten pomysł :)

Wiem, że niektóre słowa dosyć często się powtarzały, za co przepraszam. Nie mam także już więcej nie klasycznych, że tak powiem pomysłów. Starałam się, aby było zachęcająco, czy jest i jak by wyszło w simsach? Tego nie wiem, bo nie próbowałam.
Mam dla was zadanie! Jeśli macie jakiś ciekawy pomysł na rodzinkę, którym chcielibyście się podzielić piszcie w komentarzach. Oczywiście jeśli chcecie. Mam też pytanie. Kogo chcecie w następnej notce? Martensów, czy Jeansów?
Bay ;*
POGRYWAJ Z POMYSŁAMI!

20 komentarzy:

 1. Jeans <3

  Nie mam pomysłu.. ;)
  Lece sie uczyc na spr. z chemii ^^ trzymaj kciuki xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Martensy! Martensy!

  Haha. Ale zbieg okoliczności. Miałam rodzinę podobną do tej z "Pomysłu 2". Tyle, że do tego była cała trójka piosenkarzami [haha, wiem dziwne] i wiedzieli o sobie xd Taki "trójkącik" Hahaha. Wiem głupia jestem ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysły :D
  A zrobisz jakieś zdjęcia z the sims 2 ? :D
  bo teraz gram w 2 :D

  OdpowiedzUsuń
 4. i może jakieś ciekawostki o the sims 2 ?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiałabym sobie przypomnieć, bo nie pamiętam :p

   Usuń
 5. Drugi pomysł moim zdanie lepszy :D

  W kolejnej notce natomiast chcę Jeansów <3

  OdpowiedzUsuń
 6. A znasz jakieś aktualne blogi o the sism 2 ? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. 2 pomysł lepszy :D i w następnej notce zrób Jeansów <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Powalające masz nazwiska swoich rodzin :) Pozytywnie <3

  OdpowiedzUsuń