niedziela, 13 stycznia 2013

Co poradzić?

Hej.
Jestem chora :<. Oczywiście mam braki, za co przepraszam. W poprzednim poście popełniłam błąd, który Nicole podkreśliła za co jej dziękuję :). Wstawiłam wszystkie screeny jakie miałam, ale ich nie podpisałam. A nie wszystkie screeny nawiązywały do Studenckiego Życia. Pierwszy screen nawiązuje do nowego dodatku "Rajska Wyspa" czy jakoś tak. Niektóre screeny nawiązują do akcesorium "Szalone Lata 70,80 i 90", a niektóre do Studenckiego Życia.
Wspomnę w tym poście też o anonimie. Jeżeli ci się nie podoba ten blog to tu po prostu nie wchodź. Ok, przyjmę krytykę, ale to już jest przesada. Od dzisiaj znowu blokuje anonimów. Ja dłużej tego znosić nie będę.
Oto tego kogoś komentarze:
"To fotostory jest koszmarne! Gorszego nie widziałam! Simy są jakby je tworzyło 6 letnie dziecko, opisy są choćby je pisała zdesperowana dziesięciolatka słuchająca Biebera... Boże... Paranoja..."
"Napisałam "choćby" -,- dziecko ile ty masz lat w ogóle? Jestes chyba zbyt niedojrzała, bo dodajesz takie notki, których normalny człowiek by w życiu nie dodał."
"nie wyczułaś sarkazmu? -.-"
Rozumiem, blog tej osobie się nie podoba. Tylko w takim razie po co na niego wchodzi? Czy to ma sens? Pisałam, że przyjmę krytykę i pisałam też o komentowaniu z anonimowego konta, ale jeżeli ktoś mi pisze o tym, że niby np. "Słucham Bibera" chociaż mnie nie zna, no to dla mnie to jest bez sensu. Czy po moich postach można stwierdzić czy słucham Bibera, a może Nirvany, albo Bednarka? Bo moim zdaniem nie można tak po prostu stwierdzić. I zwrócę tutaj uwagę na "bo dodajesz takie notki, których normalny człowiek by w życiu nie dodał.". HELLOW, skąd wiesz kto i co pisze w notkach i czego by ktoś nie napisał? Przecież nie masz konta, nie masz bloga i nie wiesz kto czego w życiu nie napisze.
Jeżeli macie jakieś zarzuty co do bloga, to piszcie, ale nie krytykujcie mnie, bo mnie nie znacie więc po co wymyślać? Jesteście wspaniałymi obserwatorami, ale ten anonim trochę przesadza.
Wracając do Nicole, to od niedawna ma bloga, którego wam polecam :). Wydaje mi się, że pisze tam szczerze. Życzę sukcesów :D
Tym czasem blog Big SimStory niedługo będzie miał 10 tysięcy wyświetleń! http://bigsimstory.blogspot.com/ . Zachęcam do odwiedzania :D. Nie zapomnijcie też o Liście Najwspanialszych, gdzie ostatnio dużo nowości w moich ulubionych blogach :D
To na tyle, następna notka będzie bardziej simowa ;)
Bay ;*
POGRYWAJ Z ŻYCIEM!

2 komentarze:

  1. Wiem, wiem. Ludzie co nie mają kont nie tylko Cb wnerwiają. Jakiś anonim mi na blogu napisał, że mój pies jest brzydki, głupi itp. MASAKRA !
    Pozdrawiam <:

    OdpowiedzUsuń
  2. No. Ktoś mnie rozumie :>
    Również pozdrawiam :D

    OdpowiedzUsuń