czwartek, 3 stycznia 2013

One 2013.

Hej ;*
Przepraszam za nie odzywanie się. Chce, abyście wiedzieli, że na blogi wchodziłam codziennie tyle, że ja nie dodawałam postów ;)
Jeden komentarz anonimowego człowieka, żyjącego sobie gdzieś na kuli ziemskiej postawił/ postawiła mi sprawę jasno. Nie podoba jemu/jej się moje fotostory i doceniam szczerość. Wolę dostawać krytyczne i prawdziwe opinie niż wesołe i fałszywe, więc od dzisiaj bądźcie ze mną naprawdę szczerzy ;).
Postanowiłam skończyć z fotostory na blogu. Teraz małą historyjkę będę sobie prowadzić tak po prostu, dla siebie :>. Od teraz będę co jakiś czas najwyżej wstawiać zdjęcia i relacje z tej rodzinki. Wtedy to nie będzie ułożone, tylko prawdziwe i to wtedy nie będzie fotostory :D
Może pomyślicie, że od jednego komentarza się zniechęcam, ale to nie prawda. Nie wiem jak to ująć, aby brzmiało sensownie, ale nie chodzi o to ;)
Mam więcej dokładności co do konferencji ze źródła tego ;). Jak wspominałam konferencja odbędzie się 8 stycznia, teraz wiem o tyle więcej, że rozpocznie się o 19 ;3.
Ten link przeniesie was do konferencji ;)
Moja zapowiedź z tej notki :>
To na tyle. Bay ;*
Drugie miejsce Evo :)
POGRYWAJ Z KONFERENCJĄ! :>


4 komentarze:

  1. Cholera, sugerujesz się tym komentarzem? bo nie rozumiem... gdyby więcej osób ci tak napisało to już lepiej, ale JEDEN KOMENTARZ? będę tęsknić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie sugeruje się tym JEDNYM KOMENTARZEM, ale ja sama wiem, że w fotostory nie jestem dobra ;)
    historyjkę tej rodzinki będę kontynuować tylko, że nie w formie fotostory, tylko historyjki, takiej po prostu.

    OdpowiedzUsuń