czwartek, 17 stycznia 2013

Nagrody, cz. 1 ;3

Hej :*
Mam na dzisiaj nie lada wyzwanie, bo muszę wypełnić misję od zwycięzcy w konkursie. Wczoraj nie było mnie na komputerze, kiedy doszedł email, z pomysłem na notkę :>. Razem z BranQ porozumieliśmy się właśnie poprzez email'e więc dzisiejszym tematem notki będzie fotostory. Wszyscy wiemy, że nie najlepiej mi to wychodzi, ale muszę wypełnić oczekiwania :). Cytuję.
"Wiem wiem, mało oryginalnie, ale fotostory rodziny gdzie babcia wychowuje dwójkę nastolatków - gejów :3" "Ahaa i tak. Rodzeństwo to będzie chłopak i dziewczyna. Ona bd lesbijka, on gejem i ich losy. Na dwie części".
Tak więc już tłumaczę. BranQ miał wymyślić jedną własną notkę i do dwóch innych podać tematy. Był sprytniejszy. Wymyślił, że zamiast dwóch tematów i jednej swojej pomiesza w jedność :>. Cytuję.
"Chodziło mi o to, że zamiast 2 tematów i jednej gotowej notki,podaje 2 tematy z opisem :3"
Porozumienie jest, nagroda jest, mam nadzieję, że zwycięzca będzie zadowolony. W związku z tym, że dzisiaj upływa termin wyświetlania nazwy w opisie, to od teraz możliwe będą kolejne konkursy. Na razie nic nie zapowiadam i nic nie planuję ;).
Przejdę do fotostory cz.1 c:

Przedstawienie postaci:
 Drake Walker, nastolatek.
 Felicja Walker, babcia.
Dina Walker, nastolatka.
Drake i Dina to rodzeństwo zamieszkałe na stałe z babcią. Drake to rozsądny człowiek, który ma tajemnicę, o której nikt nie wie. Dina to primadonna, która ubiera się wyzywająco, ale totalnie bez gustu. Również ma tajemnicę, o której nikt nie wie. Za to Felicja to normalna babcia, która marzy, aby jej wnuki dorosły na porządnych ludzi, w głębi duszy liczy na to, że Dina kiedyś skończy z tym swoim "stylem". Rodzeństwu została tylko babcia. Ta rodzina mieszkała kiedyś w mieście Sunset Valley, ale babcia chciała spróbować innego życia w Starlight Shores. Po śmierci rodziców tego rodzeństwa, on i ona także musieli się przeprowadzić.
Przeprowadzka dobrze wpłynęła na całą rodzinę. Dina i Drake postanowili dłużej się nie ukrywać. Ich tajemnicą były można powiedzieć "upodobania". Dina woli kobiety od mężczyzn, a Drake woli mężczyzn od kobiet. Chodzi tu o sprawy sercowe rzecz jasna. Jednak jeśli chodzi o ubrania to Dina wolała zostać przy swoich wyzywających ciuchach ;).
 Drake znalazł sobie "drugą połówkę" równie szybko jak Dina.
Babcia Felicja, pomimo młodości w duchu, to cały czas się starzeje. Czasami nie daje po sobie poznać tego, że jest staruszką, ale czasami potrafi gadać o wnukach całymi godzinami :>
Od rana pizza, a co tam. Po co dbać o zdrowie skoro można jeść pizzę? :D
Z pozoru miła i spokojna staruszka, prawda?
Kochana babunia, która uwielbia opowiadać o wnukach.
Oczywiście wyprostowana chodzi z gracją o lasce.
Ale za to zawsze młoda duchem :>
To koniec części 1, przepraszam, że fotek tak mało i głównie to Felicja. W kolejnej części będzie, postaram się po równo lub więcej nastolatków ;p.
Bay ;*
POGRYWAJ Z WIEKIEM!

7 komentarzy:

 1. Jeśli chodzi o związki homoseksualne, bardziej "udane" są w TS2 ^^ xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram przedmówcę, co do związków homoseksualnych ale co tam ^^
  Jak na razie podoba mi się, pomysł bardzo fajny także czekam na ciąg dalszy!! Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. to jeszcze chwilę poczekasz :<
  bo dzisiaj raczej nie dam tej notki, a jutro już jadę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze supcio ;) Wróciłem!

  OdpowiedzUsuń