poniedziałek, 28 stycznia 2013

ŻYJĘ :>

Witajcie :*
Wróciłam z obozu niepołamana :>.
Wiem, że w styczniu dodałam mało notek, ale chciałabym to zmienić ;). Nie tylko to się zmieni. Widzicie zmiany na blogu. Jednak na wiosnę mam plany zmienić więcej. Nie wiem co zmienię, ale wiem, że na pewno tło i opis bloga. Zmienianie tła to taka klasyka więc pewnie was to nie dziwi. Dziękuję wam za miłe komentarze o nowym wyglądzie :). Teraz jest tu jaśniej i chyba delikatniej.
Powiem wam, że Evo wrócił do nas pod nazwą Vevo :>. Jednak zanim zdążyłam napisać o tym w poście, to już go nie ma. Cieszyłam się, że wrócił, a zanim się obejrzałam już go nie ma :c.
Korzystając z notki chciałabym zaprezentować wam zwiastun filmu kolegi z SimNEWS. Niestety, ale poczekamy sobie na premierę :c. Za to mam nadzieję, że się opłaca czekać :D.
Czy w końcu dowiemy się gdzie jest Bella? Czy wiecie o jakiej Belli mowa? Wydaję mi się, że mowa o Belli Ćwir.
Kolejny temat to fotostory. Nie wiem kiedy zrobię kolejną część. Do 10 lutego postaram się wyrobić. Nie jestem w stanie powiedzieć wam czy dalsze losy tej rodziny pojawią się na blogu. W końcu niby to miała być nagroda i temat zakończony, ale z drugiej strony mogłoby być ciekawie. Sama nie wiem. 
Resztę powiem wam w kolejnych notkach ;>
Bay ;*
POGRYWAJ Z ŻYCIEM!

8 komentarzy:

 1. Ale wiesz, może będzie w wakacje :) 28 grudnia to taka wstępna data bo poczekam na podróże w czasie ;> Fajnie że wróciłaś :*

  OdpowiedzUsuń
 2. hahs, też kiedyś grałam w Simsy. rewelacyjna gra C:

  OdpowiedzUsuń
 3. JEJKU KOCHAM TĄ PIOSENKĘ CO JEST W ZWIASTUNIE ! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mi się podoba <3
  Wojtku jaka to piosenka? :)

  OdpowiedzUsuń