niedziela, 25 listopada 2012

Dobry wieczór !
Piszę do was po raz trzeci , ale jak się okazało moja podróż do Egiptu się nie zapisała ;( , a ponieważ wcześniej komputer mi się zaciął także w czasie podróży do Egiptu , to miałam go już dość . Postanowiłam pojechać do Francji . Również zrobiłam fotki , ale tych z "natury" na razie nie opublikuję . Dzisiaj dodatkowo niespodzianka , czy miła sami ocenicie . W zależności co kto lubi ; ) .
A teraz wczujcie się w Francuski akcent , do przeczytania historyjki !
Pewnego razu we Francji , ktoś wynalazł technikę wyrabiania wybornego napoju , zwanego nektarem . We Francji jest to bardzo znana technika poświęcona specjalnym wyrobom , można powiedzieć iż jest to tradycja ! Nie jest zbytnio znana w innych miastach , krajach , ale po podróży pewnej młodej kobietki wszystko może się zmienić . Bowiem zrobiła swoje własne nektary aż 2 o różnych smakach . Ma zamiar kupić galerię sztuki we własnym mieście i zamieścić tam maszynę która jest znana od pokoleń ! Niech się stanie ten cudowny wyrób dziełem sztuki i poświęcenia pasji , lub może bardziej tradycji , niech młode pokolenia uczą się , że nie wszystko można osiągnąć w 5 minut przez telefon , komputer lub laptop ! Niech wiedzą jak wspaniałe są nektary w które poświęcamy znacznie więcej czasu niż 5 minut , a smakują tak dobrze !
Czy uda się jednej osobie tak wielki cel ?

Historyjka oczywiście wymyślona z mojej wyobraźni , tak na wszelki wypadek chciałam powiedzieć , żeby wam się nie zdawało , że mi się coś pokręciło i jestem wariatką ;p . Dzisiaj zostałam mile zaskoczona , weszłam na YouTube a tam nowy odcinek Dotyku ! Bardzo się ucieszyłam choć odcinek wcale nie jest taki wesoły ;( , przekonajcie się oglądając (to jest niespodzianka) .
Miejmy nadzieję , że wszystko się ułoży i wróci do normy ;*
Bay ;*

POGRYWAJ Z NEKTAREM !

2 komentarze: