piątek, 16 listopada 2012

Mały konkurs .

Witajcie znowu!
Ogłaszam konkurs , ale taki dla przyjemności. Tak więc nie miejcie mi za złe , ale nagroda nie będzie zbyt duża .  Tak więc ogłaszam konkurs pt . "Różne Oblicza Natury" . Polega on na tym , że musicie zrobić zdjęcia wspaniałej natury , oczywiście w Simsach dla jasności ;d . Mogą być pory roku , aczkolwiek nie muszą , bo wiadomo nie każdy ma dodatek Cztery Pory Roku . Mogą to być łąki , parki , przyjęcia na powietrzu , ewentualnie lasy i coś tego typu . Tylko nie chodzi o to aby było zdjęcie samych drzew , ale też o jakiś specjalny np, obiekt , lub np . wilkołak na tle lasu w blasku księżyca . Ale nie koniecznie , ważne jest to aby dobrze się bawić .Chodzi o naturę i już ! 

Zdjęcia możecie robić w każdym mieście , o każdej porze dnia i nocy + o każdej porze roku .
Wszystkie zdjęcia umieszczę na blogu tak abyście sami mogli je ocenić , aczkolwiek zwycięzce wybiorę ja (miejsce 1) . Liczę na was i na to , że będzie wam się chciałoby chociaż na chwilę wejść do gry i pstryknąć parę zdjęć . Simowie również mogą być na zdjęciach . Wysyłajcie zdjęcia na email ; likesimsiara@wp.pl . Musicie podać logo/pseudonim/nazwę użytkownika , bloga jeśli macie , świat w którym zostały robione zdjęcia (można robić w wielu miastach , nawet będę bardziej zadowolona , światy z giełdy wymiany lub pobrane też przyjmuję) , mogą być tytuły zdjęć lub zdjęcia , jednak nie będę za bardzo zwracać na to uwagi , ale uwzględnię .


Nagroda pierwszego miejsca ; Zwycięzca wybierze temat kolejnych 2 notatek , ale też wybierze co mam wpisać w piątkowym przeszukiwaniu świata Sims . Dostanie dyplom opublikowany na blogu , własnoręcznie zrobiony przeze mnie. Będzie też ten ktoś mógł sam zrobić notatkę , którą opublikuję . Jeśli ta osoba będzie miała bloga będę go udostępniać w notatkach +  będzie jego lub jej logo/pseudonim/nazwa użytkownika przez miesiąc w nagłówku bloga , jeśli nie jest i ma bloga to dodanie do listy najwspanialszych .

Nagroda drugiego miejsca ; dyplom zrobiony przeze mnie , logo/pseudonim/nazwa użytkownika/blog wyświetlane przez tydzień w moich notatkach , ewentualne dodanie do listy najwspanialszych jeżeli ma bloga .

Nagroda trzeciego miejsca ; dyplom zrobiony przeze mnie , logo/pseudonim/nazwa użytkownika/blog wyświetlane przez 3 - 4 dni . 

Nagroda czwartego miejsca ; dyplom zrobiony przeze mnie , logo/pseudonim/nazwa użytkownika/blog wyświetlane przez 2 - 3 dni .
UWAGA ! Czwarte miejsce wybieracie wy w komentarzach ! 

Czekam na zdjęcia do 12 grudnia , publikowanie zdjęć i ogłoszenie nie ustalone . 
Zastrzegam sobie prawo do zmian czekania na zdjęcia . 
Przypominam email ; likesimsiara@wp.pl .
Bardzo na was liczę i trzymam kciuki !
 Bay ;*

13 komentarzy:

 1. Zgłaszam się ! :)
  U mnie na początku grudnia będzie Quiz z okazji otwarcia wersji 2.0 więc Ciebie też zapraszam, więcej szczegółów 30 listopada :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O Fajne nagrody :) Spróbuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę ;)
  Mam nadzieję , że jeszcze ktoś się zgłosi

  OdpowiedzUsuń
 4. O fajniee :) dzieki za zaproszenie ;) jesli do 12 grudnia to wezme udzial. Ostatni konkurs mam w srode 28 listopada to przez weekend w tym tyg wezme sie do pracy bo zapewne bede mial juz komputer ^_^

  OdpowiedzUsuń
 5. W razie co mogę przedłużyć czas ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajny pomysł, dzięki, na pewno wezmę udział zważając na to jak wiele zdjęć robię :D plus dodaję do linków w formie rewanżu <3

  mrfrankensim.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. o, to ja wchodzę w to! już wysyłam fotki^^

  OdpowiedzUsuń
 8. A można w Ts2? :) 3 na dzień dzisiejszy nie mam :( Jak tak, to chętnie się zgłoszę :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwzględniłam w nowej notce , że można ;)

   Usuń
 9. Chętnie wezmę udział :) U mnie 1 grudnia odbędzie się reaktywacja Top Sims Model :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wcześniej nie oglądałam , ale chętnie obejrzę :)
   radzę także spojrzeć na zmiany , a może bardziej błędy w nagrodach pod tym linkiem http://likesimsiara.blogspot.com/2012/11/nagrody.html

   Usuń