piątek, 30 listopada 2012

Nowy dodatek o studiach ?

Dobry wieczór .
Przypominam o konkursie i wysyłaniu zdjęć do tej pory mam tylko od 2 osób , a zgłaszało się 7 osób pod postem konkursu , ale są też te osoby , które pisały w innych postach , że się zgłaszają , są jeszcze te , które nie napisały , że wezmą udział . Wiem , że histeryzuję , ale już tak mam :3 . Zostało wam 13 dni do wysłania zdjęć po adres likesimsiara@wp.pl , więcej http://likesimsiara.blogspot.com/2012/11/may-konkurs.html#comment-form , oraz zmiany w nagrodach http://likesimsiara.blogspot.com/2012/11/nagrody.html . Damian pamiętam twoją obietnicę , że w ten weekend wyślesz zdjęcia i jak tego nie zrobisz to się fochnę . 

Zmieńmy temat . Dzisiaj o plotkach na temat nowego dodatku do Sims 3 , ciągle krążą plotki i zdjęcia zagranicznych sklepów z ofertami The Sims 3 Uniwersytet / Studia / Wydział . Nikt do końca nie wie jaka dokładna jest nazwa bo w prawie każdym sklepie jest każda inna nazwa -,- . I jak tu się połapać ? Już chyba wątpliwości mieć nie możemy , że to będzie coś związanego ze studiami i dalszą karierą . Teraz wstawiam zdjęcia z różnych ciekawych źródeł , które możecie poczytać nie tylko o nowym dodatku , ale też o całej reszcie świata Sims .

Od http://agi-thesims3.blogspot.com/
Która zapewne zdjęcia ma z innego serwisu : )

Od facebookowego DOTSim
Tu macie link do stronki DOTSim http://sims.arhn.eu/

A to wyszukałam w angielskim google : )
Jednak zdjęcia w które weszłam były z jakieś angielskiej stronki .
http://simsvip.com/  To link ;p

Czy więc mamy się spodziewać czegoś co byłoby może bardziej kontynuacją dodatku "Pokolenia" , no bo w końcu tam można chodzić na dodatkowe zajęcia , są bale zakończenia szkoły , tak zwane "studniówki" a po studniówce przychodzi się do ratusza , aby odebrać dyplom ukończenia szkoły . Tak więc czy to będzie kontynuacja tego co zaczęli ? Czy może zaczęli i nie dokończyli ? Na pewno przekonamy się już wkrótce . Jak myślicie jaka będzie nazwa nowego dodatku , czy w ogóle myślicie , że coś takiego wyjdzie , czy to tylko kpiny ? Ja do niczego was nie nastawiam , ale nie potwierdzam w 100 % , że to fałsz ,ani , że prawda .
Bay ;*
POGRYWAJ Z NOWOŚCIAMI!

2 komentarze: