środa, 28 listopada 2012

Jesiennie *u*

Znowu cześć ;p
Jesień zawitała mi do Bridgeport . Oczywiście musiałam iść na festiwal simowy bo jakby to było jakbym nie poszła ? ;d 
W każdym bądź razie zrobiłam zdjęcie jesiennego Bridgeport oraz oczywiście zapisałam jakie "nowe" potrawy i napoje są na festiwalu jesiennym . Zacznę od jesiennego Bridgeport : ) .
 Jesienno mi *u*
A to mój domek :> , simka lubi drzewa , więc w około ma drzewa . Znaczy nie wiem czy lubi , ale wiem , że ja chciałam żeby były drzewa to są ;p .
A to jesienny tył domku :> .

Przejdźmy do festiwalu : ) .
Dużo nowości i dzikich kwiatów . Anita ma już jedne dzikie kwiaty w domu , ale tam na festiwalu jesiennym było ich całkiem sporo , nie żałowałam sobie i wzięłam każde z rodzaju :D . Nie mogło zabraknąć domu strachu , zawodów w jedzeniu placków oraz zawodów w wyławiania jabłek . Nie mogło zabraknąć także nowych smakołyków jakich ?
Frytki ze słodkich ziemniaków , frytki ziemniaczane , gorąca czekolada , gorący jabłecznik , kawa , krążki cebuli , naczos , naleśnik (wygląda jak ciasto) , pączek cynamonowy , napoje gazowane , pikantne skrzydełka oraz poncz owocowy . 
Festiwal bardzo fajny chyba lepszy od letniego , chociaż tamten też był naprawdę świetny . Już nie mogę się doczekać zimowego i wiosennego !
Bay ;*
POGRYWAJ Z FESTIWALEM !

2 komentarze: