poniedziałek, 26 listopada 2012

Nagrody .

Cześć znowu . 
Wiecie już co będzie z losem Akity . Ta notatka nie będzie o niej , tylko o nagrodach w konkursie . Skopiowałam i wklejam to co napisałam ogłaszając konkurs . Zmieniam kolory , co wklejone ten , a co nie wklejone to po prostu czarny , a ważne to będzie ten kolor .

"Nagroda pierwszego miejsca ; Zwycięzca wybierze temat kolejnych 2 notatek , ale też wybierze co mam wpisać w piątkowym przeszukiwaniu świata Sims . Dostanie dyplom opublikowany na blogu , własnoręcznie zrobiony przeze mnie. Będzie też ten ktoś mógł sam zrobić notatkę , którą opublikuję . Jeśli ta osoba będzie miała bloga będę go udostępniać w notatkach +  będzie jego lub jej logo/pseudonim/nazwa użytkownika przez miesiąc w nagłówku bloga , jeśli nie jest i ma bloga to dodanie do listy najwspanialszych .

Nagroda drugiego miejsca ; dyplom zrobiony przeze mnie , logo/pseudonim/nazwa użytkownika/blog wyświetlane przez tydzień w moich notatkach , ewentualne dodanie do listy najwspanialszych jeżeli ma bloga .

Nagroda trzeciego miejsca ; dyplom zrobiony przeze mnie , logo/pseudonim/nazwa użytkownika/blog wyświetlane przez 3 - 4 dni . 

Nagroda czwartego miejsca ; dyplom zrobiony przeze mnie , logo/pseudonim/nazwa użytkownika/blog wyświetlane przez 2 - 3 dni .
UWAGA ! Czwarte miejsce wybieracie wy w komentarzach ! "


Nie musicie się zastanawiać po co to wklejam . Zaszły pewne zmiany i w niektórych rzeczach mogliście mnie źle zrozumieć . 

Co źle w pierwszym miejscu .
Otóż , napisałam , że ktoś będzie mógł wybrać co wpisać w piątkowym przeszukiwaniu świata Sims . Jak wiecie zawiesiłam projekt więc to nie aktualne . Wiecie również , że zdjęcia wysyłacie na e - mail 'a , chodzi mi teraz o to , że tematy 2 notatek oraz własną notatkę również wysyłacie na e - mail 'a . Mam nadzieję , że nie pomyśleliście iż podam wam hasło , czy coś tego typu . Udostępnianie w nagłówku , źle napisałam , bo chodziło o opis bloga . Mam nadzieję , że domyśleliście się o tym , że dyplom będzie robiony w jakimś programie w komputerze , postanowiłam dyplom również przesłać zwycięscy na e - mail ' a z którego wysłał fotki . 

Co źle w drugim miejscu .
Ta sama informacja dotycząca dyplomu co w pierwszym miejscu , czyli dyplom będzie zrobiony w jakimś programie komputerowym . Dyplom również będzie wysłany na e - mail 'a . A logo/nazwa/blog itp , będzie wyświetlane przez 2 tygodnie w notatkach .

Co źle w trzecim miejscu .
Również informacja dotycząca zmian dyplomu . Logo/nazwa/blog wyświetlany przez tydzień w notatkach . 

Co źle w czwartym miejscu .
Pewnie domyślacie się , że nie możecie głosować na siebie . Nie można będzie też głosować na osobę która jest w pierwszej 3 . Jeżeli wszystkie głosy będą różne to czwartego miejsca nie będzie . Wyniki czwartego miejsca będą ogłoszone dzień później 17 grudnia . Daję wam czas do namysłu . Ta sama zmiana co do dyplomu , logo itd , wyświetlane przez 5-4 dni .

Zmiany są różne nie miejcie mi tego za złe , ale ja sama musiałam wszystko przeanalizować i zrozumiałam gdzie napisałam źle i co powinnam poprawić . Co do wyświetlania jeżeli nie zauważyliście poprawiło się na waszą korzyść . Sama nie wiem jak to wszystko ogarnę tak żeby było GIT , ale postaram się i zrobię wszystko aby dotrzymać słowa : ) .
Bay ;*
POGRYWAJ Z NAGRODAMI !

7 komentarzy: